Ši svetainė naudoja slapukus. Toliau naršydami svetainėje jūs sutinkate su tuo, kad mes naudojame slapukus. Be to, jūs galite tvarkyti nuostatas.
Sužinokite išsamiau.
close

Bendrovės pristatymas

Sveiki atvykę į bendrovę BenQ Corporation – pirmaujančiąją skaitmeninio gyvenimo būdo prietaisų novatorę, pasišventusią užtikrinti gyvenimo malonumą ir kokybę – Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life.

BenQ yra visame pasaulyje garsi šiandieninio skaitmeninio konvergencijos amžiaus iniciatorė, išsiskirianti unikalia filosofija "Enjoyment matters“ – "Malonumas – svarbu”. Ši dvasia juntama kiekvienoje naujausioje pramonės technologijoje ir kiekviename mūsų sukurtame, apdovanojimą laimėjusiame gaminyje. Ji pagrindžia mūsų gaminių kūrybą, verslo modelį, partnerystes ir bendrą kultūrą. Ji įkvepia mūsų pasišventusius darbuotojus ir nukreipia mūsų veiklą viso pasaulio gyventojų link.

"Malonumas – svarbu", nes mes visa savo esybe siekiame pakelti gyvenimą į aukštesnį laisvės, našumo, paprastumo ir malonumo lygį. Mes tikime, kad savo nuolatinėmis pastangomis prisidėsime prie geresnės ateities, kurdami daiktus, kurie tikrai atrodys puikiai!

Pasitelkusi esminius išteklius ir patvirtintą patirtį gaminių dizaino, vaizdo perteikimo ir mobiliųjų prietaisų bei tinklų konvergencijos technologijų srityje, bendrovė BenQ siūlo įvairų gaminių asortimentą:


Projektorius

Skystųjų kristalų ekranus

Skystųjų kristalų ekrano televizorius

Universalius asmeninius kompiuterius

Nešiojamuosius kompiuterius

Nešiojamuosius kompiuterius Netbook

Skaitmeninius fotoaparatus

Mobiliuosius telefonus