Šioje svetainėje naudojami slapukai. Spustelėkite [Suprantu], sutikdami su slapukų naudojimu, ir tiesiogiai pereikite į svetainę arba galite tvarkyti slapukų nuostatas savo naršyklėse. Norėdami sužinoti daugiau, galite spustelėti [Sužinoti daugiau].
Sužinoti daugiau |   |  Suprantu

Vykdomieji profiliai

Chairman, BenQ Corporation

K.Y. Lee

K.Y. Lee
K.Y. Lee yra bendrovės „BenQ“, pasaulyje pirmaujančios žmonėms skirtų technologijų ir sprendimų, tobulinančių ir praturtinančių labiausiai rūpimą žmonių gyvenimo pusę – gyvenimo būdą, verslą, sveikatą ir švietimą, teikėjos, valdybos pirmininkas. Jo strateginė vizija, vadovavimas perspektyviai mąstant ir pasiryžimas vedė pirmyn ne tik „BenQ Corporation“ ir „BenQ“ prekės ženklą, bet ir visą „BenQ“ grupę, vystant pokyčius ir ekspansiją, dėl kurių keitėsi korporacijos vizija, šūkis „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life“ ir gimė nauja prekės ženklo filosofija – „Because it matters“. Siekdamas parūpinti žmonėms geresnį gyvenimą užtikrinančių gaminių, leisti jiems jaustis sveikesniems, padidinti efektyvumą ir skatinti mokymąsi, p. Lee ėmėsi ryžtingų žingsnių didindamas pasaulinį bendrovės gaminių augimą, jo sėkmę pripažino rinkos ekspertai ir įvertino vartotojai. Tęsdamas šią veiklą jis veda „BenQ“ į ateitį.

Sparčiai pradėjęs savo karjerą „Acer Group“, p. Lee gretai kilo karjeros laiptais užimdamas įvairaus rango pareigas gamybos, rinkodaros, pardavimų ir strateginio planavimo srityse, kol galiausiai tapo „Acer, Inc.“ viceprezidentu.

1991 m. p. Lee tapo „Acer Peripherals“ prezidentu, o 2000 m. „Acer Peripherals“ tapo „Acer Communications and Multimedia“ (ACM), atspindėdama p. Lee matomą bendrovės strateginės transformacijos viziją –nuo išorinius įrenginius gaminančios bendrovės į galingą komunikacijų, optikos ir multimedijos organizaciją. 2001 m. ACM pasirinko pavadinimą „BenQ“, kadangi šis pavadinimas geriau atitinka bendrovės siekį suteikti gyvenimui džiaugsmo ir kokybės (angl. „Bringing Enjoyment and Quality to Life“) ir integruoti technologijas moderniam skaitmeniniam gyvenimo būdui. 2005 m. bendrovė „BenQ“ sukaupė rinkos įžvalgas siekdama ir toliau stiprinti savo 3C stipriąsias puses ir prekės ženklo patrauklumą, įvesdama prekės ženklą „BenQ“ į pasaulinį lygį.

Vadovaujant p. Lee „BenQ“ vertikalios integracijos verslo strategija ženkliai prisidėjo prie staigaus augimo ir plėtros. P. Lee vadovaujama „BenQ Group“ smarkiai išsiplėtė, dabar tai – daugiau negu 20 milijardų apyvartą turinti bendrovė, sudaryta iš daugiau negu 15 nepriklausomų įmonių ir veikianti daugiau negu 30 šalių įvairiose rinkose. Grupėje dirba daugiau negu 100 000 darbuotojų.  Kiekviena grupės narė yra pripažinta savo srities lyderė, prisidedanti prie didžiulių „BenQ“ išteklių, bendrų tyrimų ir plėtros bei išskirtinės strategijos stiprybės. Sujungdama kiekvienos bendrovės vertikalią specializaciją ir plėsdamasi horizontaliose rinkose „BenQ Group“ valdo itin efektyvią vertės grandinę su neprilygstamu gebėjimu pateikti labai svarbius komponentus ir pasaulinės klasės sprendimus šiose srityse: TFT skystakristaliai ekranai, žalioji energija, tiksliosios cheminės medžiagos ir pažangiosios medžiagos, apšvietimas, IC dizainas, tikslieji komponentai, sistemos integracija, firminiai verslai ir paslaugos. Grupė siekia vykdyti pelningą ir tvarų verslą, kuris persmelktas ilgalaike vizija „Bringing Enjoyment ‘N’ Quality to Life“ bei prekės ženklo filosofija „Because it matters“.

„BenQ Group“ bendrovės yra:  „BenQ Corporation“, „AU Optronics Corporation“ (geriausia pasaulyje didelio dydžio TFT skystakristalių ekranų gamintoja ), „Qisda Corporation“, „Darfon Electronics Corporation“, „BenQ ESCO Corp.“, „BenQ Materials Corp.“, „BenQ Guru Corp.“, „BenQ Medical Center“, „BenQ Medical Technology Corp.“, „BriView Co Ltd.“, „Daxin Materials Corp.“, „Darwin Precisions, Ltd.“, „Dazzo Technology Corp.“, „Forhouse Corp.“, „Lextar Electronics Corp.“ ir „Raydium Semiconductor Corp.

Laisvalaikiu p. Lee skaito ir aistringai domisi istorija. Taip pat jis daug laiko praleidžia lauke keliaudamas pėsčiomis ir kopdamas į kalnus. Rodydamas asmeninį pavyzdį p. Lee teikia rekomendacijas „BenQ“ vidiniam knygų klubui ir vadovauja kasmetinei „BenQ“ olimpiadai, taip pat – kasmetiniam išskirtiniam kopimui į Jušano kalną (3992 metrų aukščio) Taivano pietuose.

P. Lee turi Taivano Nacionalinio universiteto elektros inžinerijos bakalauro laipsnį ir Tarptautinio vadybos vystymo instituto (IMD), Lozanoje, Švedijoje, verslo administravimo magistro laipsnį..

Dabartinės einamos pareigos:
  • „AU Optronics Corporation“ valdybos pirmininkas

  • „BenQ Corporation“ valdybos pirmininkas

  • „Qisda Corporation“ valdybos pirmininkas


Kiti pasiekimai:
  • 1987 – išskirtinis įmonės vadovas Taivane, apdovanotas R.O.C. vyriausybės.

  • 1994 – „Business Weekly Taiwan“ įteiktas geriausiojo apdovanojimas

  • 2000– „Business NEXT“ pasirinktas kaip vienas iš svarbiausių vadovaujančių darbuotojų Taivane

  • 2001 – „Global Views“ pasirinktas kaip technologijų lyderis Taivane

  • 2003 – Malaizijos vyriausybės suteiktas DATO apdovanojimas

„BenQ“ korporacijos prezidentas ir generalinis direktorius

Conway Lee

„BenQ Technology Product Center“ generalinis direktorius

Peter Y.F. Huang

„BenQ America“ prezidentas

Lars Yoder

„BenQ Asia Pacific“ prezidentas

Jeffrey Liang

„BenQ China“ prezidentas

Michael Tseng

Bendrovės „BenQ Europe“ pareigybės

Steve Chu