Šioje svetainėje naudojami slapukai. Spustelėkite [Suprantu], sutikdami su slapukų naudojimu, ir tiesiogiai pereikite į svetainę arba galite tvarkyti slapukų nuostatas savo naršyklėse. Norėdami sužinoti daugiau, galite spustelėti [Sužinoti daugiau].
Sužinoti daugiau |   |  Suprantu

Apžvalga


Jus sveikina bendrovė „BenQ Corporation“ - pirmaujanti pasaulyje žmogaus poreikiams orientuotų technologijų ir sprendimų teikėja, kuri vadovaudamasi savo vizija „teikti malonumą ir gyvenimo kokybę“ siekia iškelti ir praturtinti įvairius gyvenimo aspektus būtent tuo, ko labiausia reikia nūdienos žmogui - gyvenimo būdas, verslas, sveikatos priežiūra ir mokslas.


Išsiskirdama savo unikalia filosofija „kadangi tai svarbu“, bendrovė „BenQ“ įsipareigoja įgalinti nūdienos žmones gyventi geriau, didinti jų darbo našumą, jaustis sveikesniems ir stiprinti savo erudiciją pasitelkus žmogaus poreikiams orientuotus novatoriškus produktus, paslaugas ir sprendimus. Kaip ir pati žmogaus egzistencija, taip ir įvairios gyvenimiškos patirties gerinimo dvasia yra neatsiejama nuo mūsų produkto kūrimo, verslo modelio, partnerystės ir kolektyvinės kultūros. Tai taipogi įkvepia pas mus dirbančius specialistus bei nukreipia mus žmonijos masių link.


Kadangi tai svarbu, bendrovė „BenQ“ ir toliau, pasitelkdama solidžius išteklius ir įrodytą kompetenciją, integruoja tai į savo produkto dizainą, vaizdinę pateiktį, mobiliuosius sprendimus ir tinklų susiejimo technologijas, puoselėdama viltį nudžiuginti pasaulį, pasiūlyti platų produktų, paslaugų ir sprendimų asortimentą: skaitmeniniai projektoriai, profesionalūs monitoriai, interaktyvieji plačiaformačiai ekranai, vaizdavimo sprendimai, mobilieji kompiuteriniai prietaisai ir LED apšvietimo sprendimai.